ویدئو: بهترین زمان برای آموزش زبان به کودکان چه سنی است؟

یکی از دغدغه های امروزی ما به عنوان والدین، آموزش زبان های زنده دنیا به فرزندانمان است و همیشه این سوال پیش می آید که بهترین زمان برای شروع این آموزش و یادگیری چه وقت باید باشد؟ موضوع یادگیری زبان به توانایی های زبان شناختی کودکان بر می گردد. در این زمینه، نظرات گوناگون و بعضاً متضادی با یکدیگر وجود دارد، اما در این ویدئوی جذاب، خانم پاتریشیا کوهل، نتایج یک آزمایش تجربی جالب در مورد توانایی های زبان شناختی کودکان و تغییر این توانایی ها در بازه های سنی مختلف و دلایل هر یک را بیان می کند.

ارسال دیدگاه های شما :
تصویر جدید

لیست نظرات

ارسال شده توسط ندا سلیمانی در تاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۲۱ - ۱۴:۰۹

سلام.خداقوت.ممنون از مطالب بسیار جذاب و مفیدتون.
ویدئوی مربوط به آموزش زبان به کودکان رو نمیتونم باز کنم.میشه راهنمایی کنید؟
با تشکر.

پاسخ مدیر: سلام. ممنون امیدواریم بتونیم در مسیر تربیت موفق فرزندان و نسل فردا مشاور و همراه خوبی برای والدین و مربیان عزیزی چون شما باشیم.
وقتی به لینک مربوط به مطلب ویدئو مراجعه کردین، دکمه پلی(شروع نمایش) رو بزنید و اجازه بدید ویدئو اجرا بشه. مدت زمان شروع نمایش ویدئو متناسب با سرعت اینترنت شما و مرورگری که استفاده می کنید، می تونه متفاوت باشه.

ارسال شده توسط ندا سلیمانی در تاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۲۱ - ۱۴:۳۴

سلام.ویدئوی مربوط به یادگیری زبان در کودکان باز شد.متاسفانه سرعت اینترنت خیلی کمه.میشه لطف کنید و امکان دانلود ویدئوها رو در سایتتون فراهم کنید؟
لطفا در مورد بازیهای متناسب نوزادان و کودکان و نوع اسباب بازیهایی که خوبه والدین در اختیارشون بذارن هم منو راهنمایی کنید.دختر 5 ماهه ای دارم که نمیدونم چطور باهاش بازی کنم یا براش چه اسباب بازی ای بخرم.لطفا بهم بگید در هر سنی چه بازیهایی برای پرورش هوش و تربیت بهترش، مناسبه.

پاسخ مدیر: با سلام. جهت دانلود ویدئو ها، بر روی آیکن آپارات (در قسمت پایین ویدئو سمت چپ) کلیک نموده و وارد کانال ویدئو های شهروند فردا در آپارات شوید. امکان دانلود ویدئو در این قسمت وجود دارد.
در مورد پیشنهاد بازی نیز حتما در دستور کار تیم محتوای وب سایت قرار خواهد گرفت.
ممنون بابت صرف وقت و به امید تربیت فرزندانی موفق برای فردایی که پیش روست.

ارسال شده توسط رامین در تاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۲۷ - ۱۶:۴۲

با تشکر .
بسیار عالی بود.