بازی ها و اسباب بازی های مناسب سنین 12 تا 18 ماهگی

هفته گذشته به معرفی بازی ها و اسباب بازی های متناسب با سن 6 تا 12 ماهگی پرداختیم. در هیمن راستا این هفته قصد داریم تا به بررسی و معرفی بازی های مناسب 12 تا 18 ماهگی بپردازیم.

بازی ها و اسباب بازی ها طیف وسیعی را شامل می شوند. هر کدام از آن ها رنگ و شکل و موضوع مخصوص به خود را دارند. انتخاب درست و برگزیدن بازی های مناسب برای فرزندانمان از بین طیف وسیع بازی های موجود نیازمند جستجوی دقیق و آگاهی از معیارهای لازم جهت تصمیم گیری به جاست. در همین زمینه هفته گذشته به معرفی بازی های مناسب کودکان 6 تا 12 ماهه پرداختیم. حال قصد داریم تا به همراه شما دوستان خوب شهروند فردا، بازی های متناسب سنین 12 تا 18 ماهگی را مورد بررسی قرار دهیم. 

دوازده تا هجده ماهگی

 فرزندتان از بازی با کامیون ها یا ماشین هایی لذت می برد که بتواند روی آن ها بنشیند، اسباب بازی های که بتواند آن ها را روی زمین بکشد یا هل دهد، کالسکه های عروسکی، دستگاه های چمن زنی پلاستیکی، انواع چرخ های دستی، یک چهارپایه دو پله ای که بتواند روی آن بایستد و جاهای بلندتر را ببیند، صفحه هایی که راه رفتن روی آن ها سروصدا ایجاد کند، تلفن اسباب بازی، جعبه موسیقی، اسباب بازی های ننویی، وسایلی برای بالا رفتن یا پایین آمدن در محیط خانه و فضای خارج از خانه، مانند: نردبان ها یا سرسره های بی خطر و کفش بزرگترها که بتواند آن ها را بپوشد و با آن ها راه برود نیز برای او جالب هستند. همچنین او اسباب بازی های ساده ای را دوست دارد که بتواند به راحتی آن ها را از هم جدا کند، مانند: بطری های پلاستیکی که در آن ها برداشته می شود.

نکته: هفته آینده به بررسی و معرفی بازی ها و اسباب بازی های مناسب کودکان 18 تا 24 ماهه خواهیم پرداخت. 

منبع: برگرفته از کتاب راهنمای کامل والدین 1، نوشته رابین گلداستین و جنت گالانت

بازی ها و اسباب بازی های مناسب تولد تا 6 ماهگی

بازی ها و اسباب بازی های مناسب سنین 6 تا 12 ماهگی

بازی ها و اسباب بازی های مناسب سنین 18 تا 24 ماهگی

بازی ها و اسباب بازی های مناسب سنین 2 و 3 سالگی

بازی ها و اسباب بازی های مناسب سنین 4 و 5 سالگی

 

 

 

ارسال دیدگاه های شما :
تصویر جدید

لیست نظرات

نظری ثبت نشده است.