10 نشانه این که فرزند پسر باردار هستید

اغلب زنان مسن معتقدند که تنها با انداختن نگاهی به چهره زنان باردار، می توانند جنسیت جنین را تشخیص دهند. اگر چه نظرات آن ها از نظر علمی ثابت نشده است و تنها راهی که به طور 100% می تواند جنسیت نوزاد را تشخیص دهد، سونوگرافی است، با این وجود، در ادامه 10 مورد از باورهای عامیانه ای را که خبر از وجود جنین پسر در شکم مادر می دهد، می آوریم.

به غیر از سونوگرافی هیچ روش دیگری نمی تواند به طور 100% جنسیت جنین شما را تشخیص بدهد. اما گاهی اوقات زنان مسن با نگاهی گذرا به یک زن باردار جنسیت جنین را تشخیص می دهند و برای مثال می گویند: «پسر است». اغلب مواقع و نه همیشه آن ها درست می گویند.

اگر چه سونوگرافی تنها راهی است که به کمک آن می توان جنسیت جنین را تشخیص داد، اما وجود 10 نشانه زیر ممکن است نشان دهنده جنین پسر باشد. البته ممکن است زنان باردار هیچ یک از نشانه های زیر را نداشته باشند، ولی فرزندشان پسر باشد. همچنین شما ممکن است اکثر نشانه های زیر را داشته باشید، ولی فرزندتان دختر باشد. به عبارت دیگر هیچ یک از موارد زیر به وسیله علم تایید و اثبات نشده است و تنها نظر و باور زنان مسن در این رابطه است. در ادامه به معرفی 10 نشانه ای که به اعتقاد زنان مسن، افراد با داشتن آن ها فرزندشان پسر خواهد بود، می پردازیم.

1.  جنین در پایین شکمتان قرار می گیرد: زنان مسن اعتقاد دارند که با نگاه کردن به شکم زن باردار و جایگاه قرارگیری جنین می فهمند که نوزاد دختر است یا پسر. آن ها اعتقاد دارند که جنین پسر در پایین شکم قرار می گیرد.

2. شما زیبا به نظر می رسید: زنان مسن اعتقاد دارند که چهره زیبا و درخشان نشان از پسردار شدن است. چهره درخشان ناشی از افزایش تولید هورمون استروژن در بدن است.

3. پایتان سرد می شود: زنان مسن اعتقاد دارند که اگر پای زنان باردار به سرعت سرد شود، نشانه دیگری از پسردار شدن است.

4. ضربان قلب جنین کُند باشد: میانگین ضربان قلب جنین در رحم مادر 140 ضربه در دقیقه است. بسیاری از زنان مسن معتقدند که ضربان قلب کمتر از 140 ضربه در دقیقه نشان دهنده نوزاد پسر است.

5. موهای شما رشد بیشتری می کند: اکثر زنان در دوران بارداری، رویش موهای بیشتر در نقاط مختلف بدن و کاهش ریزش مو را بنا بر تغییرات هورمونی بدن، تجربه می کنند. اما زنان مسن اعتقاد دارند که زنانی که جنین پسر دارند، موهای بیشتری نسبت به زنانی که جنین دختر دارند، در می آورند.

6. شما به پهلوی چپ می خوابید: اکثر افراد یک حالت مورد علاقه برای خوابیدن دارند.علاوه بر این زنان در دوران بارداری به دلیل خستگی، تمایل به خواب بیشتری دارند. اگر چه توصیه می شود زنان باردار به هر دو پهلوی خود بخوابند، اما زنان مسن اعتقاد دارند که زنانی که به پهلوی چپ می خوابند و یا به عبارت دیگر به پهلوی چپ خوابیدن برایشان راحت تر است، جنین پسر دارند.

7. دستتان خشک می شود: زنان قدیمی اعتقاد دارند زنانی که دستشان خشک می شود، ترک می خورد و می خارد، نوزادشان پسر خواهد بود.

8. پرخاشگرتر می شوید: زنان مسن اعتقاد دارند که زنانی که جسورتر، سلطه جو تر می شوند، فرزندشان پسر خواهد بود.

9. بیشتر اضافه وزنتان در ناحیه شکم نمایان می شود: زنان چه دوست داشته باشند، چه دوست نداشته باشند، بارداری با اضافه وزن همراه است. اما زنان قدیمی اعتقاد دارند زنانی که بیشتر وزنی که به دست آورده اند، در ناحیه شکم تجمع یافته است، نشان دهنده این است که نوزادشان پسر خواهد بود.

10. طالب غذای خوش طعم هستید: زنان مسن اعتقاد دارند زنانی که تمایل به غذاهای شور، ترش و خوش طعم دارند، فرزندشان پسر خواهد بود.

در نهایت این که:

ما نمی توانیم با صراحت جنسیت جنین را تشخیص بدهیم، هر چند که هیچ چیز به اندازه سلامتی او مهم نیست. ما تنها می توانیم یک چیز را با اطمینان به شما بگوییم و آن این است که شانس شما برای پسردار شدن %50 است.

منبع: برگرفته از وب سایت being the parent

10 نشانه این که فرزند دختر باردار هستید

اینفوگراف: 13 باور اشتباه درباره بارداری

10 سوالی که پیش از بچه دار شدن باید به آن ها پاسخ دهید

فواید و عوارض مصرف زعفران در دوران بارداری

اینفوگراف: رابطه جنسی در دوران بارداری، آری یا خیر؟

ارسال دیدگاه های شما :
تصویر جدید

لیست نظرات

ارسال شده توسط زهراشبان در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۰۲:۲۱

باسلام ممنون ازاین مقاله زیبا وجذاب .

ارسال شده توسط مریم در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۲۱:۳۶

زمان زنان مسن و قدیمی تعداد ضربان قلب رو از کجا میفهمیدن وقتی اینقدر ازمایش و سونو نمیرفتن که بخوان بگن اگر کمتر از فلان عدد باشه دختره یا پسر؟؟؟؟زنان مسن اصلا سواد داشتن؟