10 نشانه این که فرزند دختر باردار هستید

اغلب زنان مسن معتقدند که تنها با انداختن نگاهی به چهره زنان باردار، می توانند جنسیت جنین را تشخیص دهند. اگر چه نظرات آن ها از نظر علمی ثابت نشده است و تنها راهی که به طور 100% می تواند جنسیت نوزاد را تشخیص دهد، سونوگرافی است، با این وجود، در ادامه 10 مورد از باورهای عامیانه ای را که خبر از وجود جنین دختر در شکم مادر می دهد، می آوریم.

تنها راهی که می تواند جنسیت فرزند شما را به طور %100 تعیین کند، سونوگرافی است. اما راه های غیر علمی بسیاری همچون باور و تجربه زنان مسن نیز وجود دارد که می تواند جنسیت نوزاد را پیش بینی کند. اگر چه این روش ها از نظر علمی تایید نشده و به اثبات نرسیده است، اما زنان مسن به گفته های خود باور دارند و آن ها را چیزی جز حقیقت نمی دانند. از این رو در ادامه به معرفی 10 نشانه ای که به اعتقاد زنان مسن، افراد با داشتن آن ها فرزندشان دختر خواهد بود، می پردازیم.

1. ضربان قلب جنین تُند باشد: میانگین ضربان قلب جنین در رحم مادر 140 ضربه در دقیقه است. زنان مسن معتقدند که ضربان قلب بیشتر از 140 ضربه در دقیقه نشان دهنده نوزاد دختر است.

2. شکمتان بالا می آید: بسیاری از زنان مسن با نگاه کردن به جایگاه جنین در شکم مادر، جنسیت وی را تشخیص می دهند. آن ها اعتقاد دارند اگر جنین در بالای شکم مادر قرار بگیرد، نوزاد دختر خواهد بود.

3. زیبا به نظر نمی رسید: زنان مسن اعتقاد دارند که اگر چهره مادر در دوران بارداری زیبا نباشد و پوست وی پر از آکنه و جوش باشد، نوزاد وی دختر خواهد بود.

4. شما نوسانات خلقی دارید و دمدمی مزاج هستید: همه زنان باردار دچار نوسانات خلقی می شوند، اما زنان مسن اعتقاد دارند که اگر این نوسانات خلقی دائمی و پایدار باشد، نشان دهنده این است که فرزند شما دختر خواهد بود.

5. به پهلوی راست می خوابید: پزشکان معمولاً توصیه می کنند که زنان باردار به پهلوی خود بخوابند، اما زنان مسن اعتقاد دارند که زنی که تمایل به خوابیدن به پهلوی راست را دارد، نوزادش دختر خواهد بود.

6. موهایتان نازک می شود: خبر خوب در دوران بارداری این است که یا ریزش موی کمی را تجربه می کنید و یا ریزش مو را تجربه نمی کنید. اما زنان مسن معتقد هستند که نازک شدن موها در این دوران نشانه دختر بودن فرزند شما است.

7. تمایل به شیرینی جات دارید: زنان در دوران بارداری تمایل بیشتری به غذا خوردن دارند. زنان مسن معتقدند که تمایل افراد به نوع خاصی از مواد غذایی جنسیت جنین را تعیین می کند. آن ها معتقدند که زنانی که تمایل به شیرینی جات دارند، فرزندشان دختر خواهد بود.

8. آزمایش سیر انجام دهید: یک حقه قدیمی وجود دارد که زنان باردار حبه سیر می خورند و منتظر می مانند. اگر بدنشان بوی سیر از خود ترشح کرد، فرزندشان پسر است و اگر بویی از آن ها ترشح نشد، فرزندشان دختر است.

9. بیماری صبحگاهی بدی دارید: در حالی که حالت تهوع صبحگاهی بخشی از بارداری است، زنان مسن اعتقاد دارند که اگر بیماری صبگاهی در زنان شدید باشد، بدین معنی است که فرزندشان دختر است.

10. آزمایش بیکینگ پودر انجام دهید: یکی دیگر از حقه های قدیمی انجام آزمایش بیکینگ پودر است. یک لیوان یک بار مصرف بردارید و یک قاشق غذاخوری بیکینگ پودر درون آن بریزید و سپس ادرارتان را بدان اضافه کنید. اگر هیچ واکنشی نشان نداد، نوزاد دختر است.

در نهایت این که:

تشخیص جنسیت جنین بدین شیوه تنها یک سرگرمی است و اعتبار علمی ندارد. به یاد داشته باشید، تنها چیزی که اهمیت دارد، سلامت نوزادتان است و جنسیت وی در اولویت دوم قرار دارد.

منبع: برگرفته از وب سایت being the parent

10 نشانه این که فرزند پسر باردار هستید

اینفوگراف: 13 باور اشتباه درباره بارداری

10 سوالی که پیش از بچه دار شدن باید به آن ها پاسخ دهید

فواید و عوارض مصرف زعفران در دوران بارداری

اینفوگراف: رابطه جنسی در دوران بارداری، آری یا خیر؟

ارسال دیدگاه های شما :
تصویر جدید

لیست نظرات

ارسال شده توسط سارا در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۲۲:۲۱

دکتر گفت ضربان قلب دختر وپسر اصلا فرقی نداره ولی وقتی جنین بی تحرکه ضربان قلب پایین هس وقتی تحرک داشته باشه ضربان قلب بالا میره